Liga Mistrzów. Podanie Pogby na aut hitem internetu [wideo]

Sevilla
0
2
2
Bramki: Lukaku (84.) Skład: de Gea - Young, Bailly, Smalling, Valencia (Mata 77.) - Matić, Fellaini (Pogba 60.) - Rashford, Sanchez, Lingard (Martial 77.) - Lukaku
Sevilla
Bramki: Ben Yedder (74.), (78.) Skład: Rico - Escudero, Lenglet, Kjaer, Mercado - Banega, N'Zonzi - Correa (Geis 89.), Vazquez (Pizarro 88.), Sarabia - Muriel (Ben Yedder 72.)
We wtorkowym meczu rewanżowym 1/8 Ligi Mistrzów Manchester United sensacyjnie przegrał na Old Trafford z Sevillą 1:2 i odpadł z rozgrywek. Bezradność gospodarzy podkreślił kuriozalnym podaniem w ostatnich minutach meczu Paul Pogba.

Rozpoczął się doliczony czas gry na Old Trafford. Gospodarze przegrywali 1:2 i potrzebowali dwóch goli do awansu. Zamiast jednak rzucić się do szaleńczych ataków piłkarze Manchesteru, a dokładniej Paul Pogba grali tak:

To zagranie Francuza już stało się hitem internetu i dokładnie obrazuje bezsilność Czerwonych Diabłów we wtorkowym spotkaniu. Pogba wszedł na boisko w 60. minucie zmieniając Marouane'a Fellainiego. Brytyjski The Guardian ocenił pomocnika reprezentacji Francji na 5 (w dziesięciostopniowej skali) uwzględniając jego stratę tuż po wejściu na boisko, a także tę z doliczonego czasu gry.

Na konferencji pomeczowej Jose Mourinho w kuriozalnych słowach skomentował porażkę Manchesteru. Swoje dorzucił też Romelu Lukaku, który ostro skrytykował swoich kolegów.

Manchester United przegrał 1:2 (w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis) z Sevillą i odpadł z Ligi Mistrzów. W środę odbędą się dwa ostatnie mecze 1/8 finału. Bayern Monachium zmierzy się z Besiktasem (18:00), a Barcelona podejmie Chelsea. Relacje na żywo z obu spotkań można śledzić na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?