Tomasz Adamek wraca na ring! To będzie jego kolejny rywal

Tomasz Adamek poznał swojego rywala! "Noc Zemsty" odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. W walce wieczoru Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) powalczy z Joeyem Abellem (34-9, 32 KO).

- "Góral" postara się pomścić swojego rodaka Krzysztofa Zimnocha, ale przed nim naprawdę arcytrudne zadanie - czytamy na Twitterze MB Promotions.

Abell ciężko znokautował Krzysztofa Zimnocha już w 3. rundzie walki wieczoru w Radomiu. Gala odbyła się we wrześniu 2017 roku.

Co na to Mateusz Borek, promotor Adamka?

W karcie walk Polsat Boxing Night znaleźli się także inni czołowi pięściarze z Polski, m.in. Mateusz Masternak, mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej Ewa Brodnicka i Adam Balski.

Bardzo ciekawie zapowiada się rewanżowe starcie Masternaka z Youri Kalengą. Ich ostatni pojedynek odbył się w  2014 roku w Monte Carlo, wtedy Polak przegrał w na punkty.

Zobacz także
  • Sebastian Rozwadowski wraz z kierowcą Benediktasem Vanagasem Dakar 2019. Sebastian Rozwadowski: Nie słyszałem, żeby ktoś jeszcze tak się przygotowywał i prawdę mówiąc, bardzo mnie to dziwi
  • Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński usiądą na ławce rezerwowych
  • Cycu i Pumba w garniturach. Artur Szpilka ubrał swoje psy. Artur Szpilka zrobił show na konferencji prasowej. Ubrał swoje psy w... garnitury!
Skomentuj:
Polsat Boxing Night. Adamek - Abell. Walka
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje