Siatkówka. MKS Będzin zaczyna przedłużać kontrakty

Michał Potera

Michał Potera (ARCHIWUM KLUBU)

Michał Potera w dwóch kolejnych sezonach występować będzie w MKS-ie Będzin. 30-latek przedłużył kontrakt z zagłębiowskim klubem jeszcze przed ostatecznymi rozstrzygnięciami rozgrywek 2017/2018. - To dobra decyzja - zapewnia libero.

Michał Potera to siatkarz MKS-u Będzin. Poprzedni sezon, według statystyk, zakończył na drugim miejscu wśród najlepiej przyjmujących PlusLigi (56,51%). Teraz jest szósty (56,29%). - W Będzinie czuję się bardzo dobrze, miasto jest bardzo przyjazne i cieszę się, że tu jestem. Organizacja klubu stoi na solidnym poziomie i głęboko wierzę, że w kolejnych sezonach przełoży się na jeszcze lepszy wynik sportowy – tłumaczy libero.

Pochodzący z Rybnika siatkarz, z czteroletnią przerwą, reprezentuje barwy będzińskiego zespołu od sezonu 2006/2007. W międzyczasie grał dla klubów z Warszawy i Olsztyna, a do Zagłębia powrócił w maju 2016 roku.

Obecnie MKS jest na bezpiecznym (niezagrożonym spadkiem), 11. miejscu rozgrywek PlusLigi. Ma tyle samo punktów (28), co znajdujący się pozycję niżej Espadon Szczecin, a do dziesiątego GKS-u Katowice traci ich 6.

Zobacz także
  • La Liga. Barcelona rozgromiła Levante. Leo Messi bohaterem
  • Premier League. Jan Bednarek zawodnikiem meczu z Arsenalem!
  • Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań. Cuda, cuda ogłaszają. Historyczny mecz Kolejorza

Najnowsze informacje