Prawdziwy HIT. Pogba, Messi i Suarez jako reżyserzy spotu dla adidas Football [WIDEO]

Watch Me Create

Watch Me Create (Materiały partnera)

Paul Pogba, Leo Messi i Luis Suarez - wielkie piłkarskie areny przestały im wystarczać. Właśnie nie tylko wystąpili w najnowszym spocie od adidas Football, ale również go wyreżyserowali! Na nagranie wpadli również znani i lubiani F2Freestylers.

W filmie „Watch Me Create” każdy z piłkarzy pokazuje swoje najważniejsze atuty. Suarez argumentuje, że w futbolu liczy się szybkość, Messi stawia na naturalny błysk, Pogba zaś eksponuje kontrolę piłki. Na dokładkę ekipa F2 udowadnia, że klasa i elegancja mają swoje miejsce we współczesnej piłce. To ma sens!

 

Spot „Watch Me Create” to mieszanka czterech filmów wyreżyserowanych przez Pogbę, Messiego, Suareza i F2. W pierwszym z nich piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Francji przekonuje, że w futbolu liczą się kontrola i precyzyjność. Ze szczyptą kreatywności i pozytywnego szaleństwa, oczywiście.

 

Z kolei wideo w reżyserii i z udziałem Leo Messiego to podkreślenie roli wyszkolenia technicznego oraz zwinności naturalnie uzdolnionych piłkarzy. Każdy potrzebuje takiego piłkarza w swojej ekipie!

 

Co zaserwował Luis Suarez? Urugwajczyk postawił akcent na sile, szybkości i precyzji uderzenia. To cechy, które są kluczowe na jego pozycji, kiedy wpada z piłką w pole karne. Suarez nie mógł jednak odpuścić i dodał do swojego filmu nieco pikanterii.

 

I wreszcie F2! Koneserzy efektownego futbolu przekonują, że we współczesnej piłce nie można zapominać o elegancji i dystyngowanych zagraniach.

 
Zobacz także
  • Andrzej Bargiel Andrzej Bargiel, pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z K2: Nie czuję się więźniem gór. Mogę w życiu robić wszystko [ROZMOWA]
  • KRC Genk - Lech Poznań Liga Europy. KRC Genk - Lech Poznań 2:0. Różnica (nie tylko) klas
  • Riyad Mahrez nowym zawodnikiem Manchesteru City Nowy sezon w Sport.pl. Premier League - najciekawsze transfery
Skomentuj:
Prawdziwy HIT. Pogba, Messi i Suarez jako reżyserzy spotu dla adidas Football [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje