Przemysław Frankowski zagra we Francji? SM Caen interesuje się piłkarzem Jagiellonii

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (JAKUB PORZYCKI)

SM Caen zamierza złożyć ofertę na zakup Przemysława Frankowskiego. Francuski klub chce zaoferować za piłkarza Jagiellonii Białystok ponad milion euro - informuje "Przegląd Sportowy".

Frankowski do Caen mógł trafić już latem. Wówczas strony nie osiągnęły jednak ostatecznego porozumienia, a zawodnik pozostał w Białymstoku. Teraz może być jednak zupełnie inaczej. Francuzi są bowiem zdeterminowani do dopięcia transferu, podobnie jak sam zawodnik.

Według informacji „Przeglądu Sportowego” 11. zespół Ligue 1 jest w stanie zapłacić za piłkarza 1,2 mln euro. Taka kwota powinna usatysfakcjonować szefów Jagiellonii.

Frankowski w obecnym sezonie rozegrał 15 spotkań w Lotto Ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki i zaliczył trzy asysty. 22-latek dobrymi występami w lidze zapracował też na powołanie do reprezentacji Polski na listopadowe zgrupowanie, w trakcie którego biało-czerwoni zmierzyli się z Urugwajem (0:0) i Meksykiem (0:1). Szansy na debiut jednak nie otrzymał.

Legia Warszawa - Atletico Nacional 0:2. Fatalne pudło Kucharczyka [ELEVEN SPORTS]

Zobacz także
  • Zakopane. Puchar Świata w skokach Skoki narciarskie. Polska może mieć wielki problem. Zaczyna brakować trenerów i skoczków
  • Wisła Kraków - Garbarnia Kraków 2:3 Wisła Kraków z kolejnymi problemami. NC+ pominął ją w swoich wyborach
  • Zakopane. Puchar Świata w skokach Skoki narciarskie. Maciej Kot: Dawid Kubacki dostanie ochrzan od trenera

Najnowsze informacje