Przemysław Frankowski zagra we Francji? SM Caen interesuje się piłkarzem Jagiellonii

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (JAKUB PORZYCKI)

SM Caen zamierza złożyć ofertę na zakup Przemysława Frankowskiego. Francuski klub chce zaoferować za piłkarza Jagiellonii Białystok ponad milion euro - informuje "Przegląd Sportowy".

Frankowski do Caen mógł trafić już latem. Wówczas strony nie osiągnęły jednak ostatecznego porozumienia, a zawodnik pozostał w Białymstoku. Teraz może być jednak zupełnie inaczej. Francuzi są bowiem zdeterminowani do dopięcia transferu, podobnie jak sam zawodnik.

Według informacji „Przeglądu Sportowego” 11. zespół Ligue 1 jest w stanie zapłacić za piłkarza 1,2 mln euro. Taka kwota powinna usatysfakcjonować szefów Jagiellonii.

Frankowski w obecnym sezonie rozegrał 15 spotkań w Lotto Ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki i zaliczył trzy asysty. 22-latek dobrymi występami w lidze zapracował też na powołanie do reprezentacji Polski na listopadowe zgrupowanie, w trakcie którego biało-czerwoni zmierzyli się z Urugwajem (0:0) i Meksykiem (0:1). Szansy na debiut jednak nie otrzymał.

Zobacz także
  • Selekcjoner Jerzy Brzęczek podczas pierwszego treningu z kadrą. Warszawa, Międzylesie, 3 września 2018 Reprezentacja. Brzęczek: - Nie odebrałem słów Lewandowskiego jako krytyki mojej pracy. Skrzydłowi? Pewnie nie ma już czasu, by ćwiczyć grę bez nich
  • Stadiony MŚ 2018 w Rosji UEFA wykluczyła Rubin Kazań z europejskich pucharów
  • Piątek do Napoli, Milik do Genoi? Sensacyjne doniesienia z Włoch
Skomentuj:
Przemysław Frankowski zagra we Francji? SM Caen interesuje się piłkarzem Jagiellonii
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje