Premier League. Koszmarna kontuzja piłkarza Evertonu. Niemal urwało mu nogę [WIDEO]

James McCarthy doznał koszmarnej kontuzji w sobotnim meczu Evertonu z West Bromwich Albion (1:1). Zniesiony w drugiej połowie na noszach piłkarz doznał podwójnego złamania nogi kości strzałkowej i piszczelowej.

W 59. minucie McCarthy próbował zablokować strzał Salomona Rondona. Udało się, ale skutki były opłakane, bo napastnik gości z impetem trafił nie w piłkę, a w wyciągniętą prawą nogę Irlandczyka. Po chwili McCarthy zwijał się z bólu, a zszokowany Rondon zaczął płakać, widząc, jak wygląda noga rywala, którą chwilę wcześniej złamał.

W meczu na Goodison Park - w barwach West Bromwich Albion - grał Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski spędził na boisku 90 minut, notując piękną asystę przy golu strzelonym w siódmej minucie przez Jay'a Rodrigueza

Po spotkaniu, które zakończyło się remisem 1:1, polski pomocnik za pośrednictwem Twittera przesłał słowa wsparcia w kierunku kontuzjowanego McCarthy'ego. - Mam nadzieję, że kontuzja nie okaże się tak poważna, na jaką wyglądała. Wracaj do zdrowia James. To tylko piłka - napisał Krychowiak, który wówczas jeszcze chyba nie znał koszmarnej diagnozy.