Znany polski raper otwarty na występy w MMA

13.01.2018 09:06

ROMAN ROGALSKI

Michał "Sobota" Sobolewski nie wyklucza, że mógłby spróbować swoich sił w MMA. To jeden z najbardziej znanych polskich raperów.

W przeszłości miał propozycję występu na gali bokserskiej, ale ją odrzucił. Jednak do walki w klatce mógłby podejść z większym optymizmem.

- Mam fazę na to, żeby próbować sprawdzać się w różnych dziedzinach życia. Jeżeli chodzi o występ w MMA, gdyby się uprzeć, to motywacją musiałyby być pieniądze, ponieważ sport zostawiam sportowcom - wyjaśnił raper na antenie Radia Szczecin.

"Sobota" jest znajomym Michała Materli, jednego z najbardziej znanych zawodników KSW. Materla wychodzi do klatki przy utworze "Soboty" pt. "Do góry łeb", wziął udział również w teledysku.

Właściciel KSW: Nie skreślam Popka

- Jeszcze nie podjęliśmy oficjalnych rozmów, ale myślę, że kolejna walka Popka Monstera i Tomasza 'Stracha' Oświecińskiego to bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Kibice chętnie by zobaczyli ich rewanż, a pierwsza walka była wyrównana - mówi Martin Lewandowski w obszernej rozmowie ze Sport.pl. Właściciel KSW poruszył także wątek Mameda Khalidova, Artura Szpilki, Damiana Janikowskiego i Karoliny Owczarz. Czytaj całość >>
 
 

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?
Skomentuj:
Znany polski raper otwarty na występy w MMA
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje