Tomasz Jodłowiec odejdzie z Legii. "Piast, albo Arka". Drużynę mistrzów Polski opuści też Jakub Czerwiński

Tomasz Jodłowiec odejdzie z Legii Warszawa. Pomocnik trafi najprawdopodobniej do Piasta Gliwice lub Arki Gdynia - informuje Krzysztof Stanowski. Zespół z Łazienkowskiej ma też opuścić Jakub Czerwiński.

O odejściu Jodłowca z Legii mówiło się już od dłuższego czasu. 32-latek nie przekonał do siebie trenera Romeo Jozaka, a wcześniej - kiedy drużynę prowadził Jacek Magiera - również głównie przesiadywał na ławce rezerwowych, albo leczył kontuzje. W tym sezonie wystąpił tylko w dziewięciu meczach ligowych.

W rundzie wiosennej szanse 32-latka na grę w pierwszym składzie byłyby jeszcze mniejsze, ponieważ mistrzowie Polski pozyskali Domagoja Antolicia, 27-letniego pomocnika w ostatnich latach występującego w Dinamie Zagrzeb

Według informacji Krzysztofa Stanowskiego z portalu "Weszło" Jodłowiec w zimowym oknie transferowym trafi najprawdopodobniej do Piasta Gliwice lub Arki Gdynia.

Zespół z Łazienkowskiej zimą ma również opuścić Jakub Czerwiński. Środkowy obrońca długo pauzował przez kontuzję. W tym sezonie zaliczył jedynie osiem występów we wszystkich rozgrywkach.

Komentarze (1)
Tomasz Jodłowiec odejdzie z Legii. "Piast, albo Arka". Drużynę mistrzów Polski opuści też Jakub Czerwiński
Zaloguj się
  • gmk38

    0

    Czerwiński przydał sie by Zagłębiu po odejściu jacha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje