Bardzo dobre informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego. Wiadomo, kiedy wznowi treningi

Robert Lewandowski narzekający ostatnio na problemy z rzepką, we wtorek wznowi treningi z zespołem. Kapitan reprezentacji Polski w sobotę trenował indywidualnie. Jego występ w meczu ligowym z Bayerem Leverkusen wciąż stoi jednak pod znakiem zapytania.

Lewandowski na problemy z kolanem narzeka od kilkunastu tygodni, ze względu na nie, nie zagrał m.in. w sparingach reprezentacji Polski z Urugwajem (0:0) i Meksykiem (0:1). Napastnik od początku trwającego od kilku dni zgrupowania Bayernu Monachium w Katarze nie trenował. W sobotę nie wziął udziału w meczu towarzyskim z Al-Ahli Dauha (1:0), zamiast tego miał zajęcia indywidualne. 

29-latek powoli wraca jednak do pełni zdrowia, o czym świadczą słowa trenera Bayernu, Juppa Heynckesa. - U Roberta wszystko przebiega bardzo dobrze. Liczę na to, że we wtorek weźmie udział w treningu z zespołem.

Występ Lewandowskiego w piątkowym meczu ligowym z Bayerem Leverkusen wciąż stoi jednak pod znakiem zapytania. Jeśli Polak nie będzie zdolny do gry, najprawdopodobniej zastąpi go Sandro Wagner, który w towarzyskim spotkaniu z Al-Ahli zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Bawarczyków.

Zobacz także
  • Dean Klafurić Legia Warszawa. 3-5-2, czyli dobra mina do złej gry
  • 20.05.20.18  Bialystok . Ekstraklasa pilkarska , mecz pilki noznej Jagiellonia Bialystok kontra Wisla Plock . Mecz o mistrzostwo . Wynik 2 : 1 , Jagiellonia jest wicemistrzem Polski . Lotto Ekstraklasa gotowa do startu. Rusza kolejny wyścig ślimaków czy może chartów?
  • 20.05.2018 Poznan . Inea Stadion . Mecz ekstraklasy w pilce noznej Lech Poznan Legia Warszawa . Fot. Piotr Skornicki / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
pilka nozna Ekstraklasa. Eksperci typują najważniejsze rozstrzygnięcia. Kto będzie mistrzem?
Skomentuj:
Bardzo dobre informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego. Wiadomo, kiedy wznowi treningi
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje