Bogusław Leśnodorski inwestuje w e-sport

Bogusław Leśnodorski

Bogusław Leśnodorski (KUBA ATYS)

Bogusław Leśnodorski inwestuje w e-sport. Kupił drużynę AGO Gaming - poinformował na Twitterze Tomasz Włodarczyk, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

Były prezes Legii Warszawa wraz z Maciejem Wandzelem na początku października zainwestowali w rozwój kanału "Abstrachuje" na YouTube. Teraz przyszedł czas na kolejną inwestycję, która jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona, ale "coś tam w niedługim czasie ogłosimy", jak napisał Leśnodorski.

AGO Gaming ma dwie sekcje, Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Organizację założono rok temu, ma na swoim koncie triumfy w ESL Polish Championship i NVIDIA CS:GO Challenge.

Piotr Żyła w "Wilkowicz Sam na Sam": Skoki to jest uzależnienie. Jeśli nie przestajesz o nich myśleć, to ci zaszkodzi. Ja miałem z tym uzależnieniem problem.

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?
Zobacz także
  • William Remy chciał grać dalej Chciał grać dalej, ale sędzia mu na to nie pozwolił. Kuriozalna sytuacja w meczu Legia - Cracovia
  • Bolid Williamsa F1. To w nim pojedzie Robert Kubica Robert Kubica straci połowę dnia testów. Inny kierowca wykupił jazdy
  • Milik marnuje okazję Arkadiusz Milik zmarnował znakomite okazje! Polak mógł zostać bohaterem

Najnowsze informacje