Bundesliga. Gol Kapustki w meczu z Wolfsburgiem

Bartosz Kapustka wszedł na boisko w 53. minucie meczu z Wolfsburgiem i kwadrans później strzelił pierwszego gola w Bundeslidze.

Freiburg po pierwszej połowie przegrywał z Wolfsburgiem 0:2. Trener gości w drugiej połowie wpuścił Polaka na boisko za Janika Haberera. Kwadrans później Kapustka odwdzięczył się efektowną bramką, silnie uderzając pod poprzeczkę.

Gol kontaktowy niewiele jednak dał Freiburgowi. Dwie minuty po golu Polaka na 3:1 podwyższył Yunus Malli.

To trzeci mecz Kapustki w tym sezonie w Bundeslidze. Ekipa Polaka zajmuje dopiero 16. miejsce.

Kapustka wypożyczony jest z Leicester City. W zeszłym sezonie ani Claudio Ranieri (pierwszy trener Kapustki w Leicester), ani Craig Shakespeare (drugi) nie dali mu szansy zagrać w lidze od początku spotkania.