Poobijana twarz Pudziana po walce z Jayem Silv±

Mariusz Pudzianowski po walce z Jayem Silv±

Mariusz Pudzianowski po walce z Jayem Silv± (Screen z polsatsport.pl)

Mariusz Pudzianowski wygrał niejednogło¶n± decyzj± sędziów z Jayem Silv± na gali KSW 40 w Dublinie. Polak dostał kilka potężnych ciosów. Rywal nie tylko podbił mu oko, ale był bardzo blisko zakończenia walki przed czasem. Pudzianowski pokazał wielki charakter i wygrał walkę.

Po zwycięskiej walce z Jayem Silv± Mariusz Pudzianowski był tak wyczerpany, że nie zdołał udzielić wywiadu. Dopiero jaki¶ czas póĽniej złapany przez dziennikarzy przy windzie odpowiedział na kilka pytań. Na nagraniu widać, że Polak przyj±ł potężne ciosy na twarz.

Mariusz Pudzianowski po walce z Jayem Silv±Mariusz Pudzianowski po walce z Jayem Silv± Screen z polsatsport.pl

W pierwszej rundzie Pudzianowski zacz±ł rozbijać rywala. Kilka ciosów Polaka naruszyło Jay’a Silvę, ale momentami Amerykanin kpił sobie z ataków "Pudziana". Szczególnie w parterze, kiedy Polak próbował założyć duszenie. Silva ¶miał się i wykładał w klatce jak na plaży.

W drugiej rundzie walka również toczyła się w parterze. Mariusz Pudzianowski był zdecydowanie bardziej aktywny od rywala. Brakowało jednak konkretów. Jedno obalenie i tyle.

W trzeciej rundzie Pudzianowski miał wielkie problemy. Dostał kilka potężnych ciosów. Rywal nie tylko podbił mu oko, ale był bardzo blisko zakończenia walki przed czasem. Pudzianowski pokazał wielki charakter, wyszedł z opresji i do końca próbował zniszczyć przeciwnika.

O werdykcie zadecydowali sędziowie. Niejednogło¶n± decyzj± zwyciężył Mariusz "Pudzian" Pudzianowski. Pierwszy z sędziów punktował 29 -28 dla Pudzianowskiego, drugi nie wskazał zwycięzcy i wypunktował remis 28-28, a trzeci dał zwycięstwo Polakowi 29-28.

Zobacz także
Skomentuj:
Poobijana twarz Pudziana po walce z Jayem Silv±
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje