Championship. Kamil Grosicki był wściekły po ostatnim meczu

Hull City pechowo zremisowało z Norwich (1:1). Żalu po tym spotkaniu nie krył Kamil Grosicki, który opublikował wymowny post na Twitterze.

Hull City prowadziło na Carrow Road od 29. minuty, a autorem trafienia był Nouhy Dicko. Jednak od 47. minuty Hull musiało grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Davida Meylera. Mimo to "drużyna Grosickiego dzielnie się broniły, ale tylko do 96. minuty - kiedy gola zapewniającego remis Norwich strzelił Nelson Oliveira.

Rozczarowania nie krył reprezentant Polski. Napisał na Twitterze: "Walczysz jak Tygrys przez caly mecz grasz jednego zawodnika mniej,ale walczysz!Sędzia dolicza 5 min,a bramkę tracisz w 96 min ..Dramat"

Po 12 kolejkach Championship Hull zajmuje 15. lokatę, a Norwich jest 8. Polski skrzydłowy zagrał w 10 meczach i strzelił 3 gole oraz zaliczył 4 asysty.