Puchar Polski. Cracovia dotkliwie przegrała z Zagłębiem! Koszmarny faul Dytyateva

W 1/8 finału Pucharu Polski Cracovia przegrała u siebie 0:3 z Zagłębiem Lubin i opadła z rozgrywek. Miedziowi w ćwierćfinale zmierzą się z Koroną Kielce.

Goście objęli prowadzenie już w 5. minucie, kiedy Jakub Świerczok wykorzystał rzut karny. Przed przerwą gole strzelili także: Bartlomiej Pawlowski i Bartosz Kopacz.

Drużyna Michała Probierza straciła jakąkolwiek nadzieję na korzystny wynik w 59. minucie, kiedy Oleksiy Dytyatev ujrzał czerwoną kartkę za brutalny faul.

Wynik do końca meczu się już nie zmienił, więc Cracovia pożegnała się z Pucharem Polski. Zagłębie w ćwierćfinale zmierzy się z Koroną Kielce.

Cracovii nie idzie także w lidze. W ostatnim meczu przegrała w Warszawie z Legią 0:1 i zajmuje 15. miejsce w tabeli. Zagłębie jest 3. i traci dwa punkty do Lecha Poznań.