Piłka nożna. Już można kupować bilety na mistrzostwa świata w Rosji! Ile kosztują najtańsze bilety?

Błaszczykowski, Milik, Lewandowski, Piszczek

Błaszczykowski, Milik, Lewandowski, Piszczek (CZAREK SOKOLOWSKI/AP)

Ruszyła pierwsza tura sprzedaży biletów na piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji. Najtańszy bilet kosztuje 380 złotych. Najdroższy - blisko 4 tysiące.

Do mistrzostw świata w Rosji pozostał niespełna rok, ale już można kupować bilety. Tzn. na razie można się rejestrować i zapisywać na konkretne mecze, na wybranym stadionie czy spotkania danej reprezentacji. Pierwsza tura potrwa do 12 października, a druga od 5 grudnia do 31 stycznia. Bilety zostaną przydzielone szczęściarzom poprzez losowanie.

W trzeciej turze, która potrwa od 13 marca do 3 kwietnia, będzie już można bezpośrednio kupować bilety na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Taka sama możliwość będzie również w ostatniej turze - tuż przed turniejem i w trakcie jego rozgrywania.

Najtańszy bilet - na drugie grupowe spotkanie z miejscem za bramką - kosztuje 105 dolarów. Najdroższy jest finał - za najlepsze miejsce trzeba będzie zapłacić 1100 dolarów. Za najtańsze 455, czyli blisko 1700 złotych.

Na razie wiadomo tylko, że na mistrzostwach zobaczymy Rosję, Iran, Belgię, Japonię, Koreę Południową, Arabię Saudyjską, Brazylię i Meksyk. Bardzo blisko awansu jest Polska. Na dwa spotkania przed końcem eliminacji zajmuje pierwsze miejsce w grupie i ma trzy punkty więcej od Czarnogóry i Danii.

Ceny biletów (w dolarach):

Ceny biletów (w dolarach) na mundial w RosjiCeny biletów (w dolarach) na mundial w Rosji twitter.com

Zobacz także
Skomentuj:
Piłka nożna. Już można kupować bilety na mistrzostwa świata w Rosji! Ile kosztują najtańsze bilety?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje