Sport.pl

Tomasz Smokowski odchodzi z Canal Plus

Tomasz Smokowski odchodzi z Canal Plus po 23 latach pracy - poinformowały "Sportowe Fakty".

Smokowski jest jednym z najpopularniejszych polskich komentatorów, przez lata razem z Andrzejem Twarowskim prowadził audycję Ligę Plus Extra, gdzie podsumowywano wydarzenia w ekstraklasie. Przez prawie trzy lata był szefem redakcji sportowej nC+, ale zrezygnował z tej roli, by skupić się na pracy komentatora sportowego.

Odejść ma po zakończeniu rundy jesiennej w ekstraklasie, napisał do kolegów i koleżanek z redakcji list pożegnalny. Ma zamiar realizować "własne projekty" i prowadzić program na YouTube. Więcej szczegółów w "Sportowych Faktach".

Ferdinando de Giorgi w "Wilkowicz Sam na Sam": Włosi i Polacy są do siebie podobni. Gdy chcemy coś zrobić dobrze, to potrafimy. Ale w wymyślaniu wymówek też jesteśmy świetni

Więcej o:
Komentarze (40)
Tomasz Smokowski odchodzi z Canal Plus
Zaloguj się
 • malepifko

  Oceniono 6 razy 6

  NC+ się sypie, stracili praktycznie cały, liczący się europejski ligowy futbol. Pozostała jedynie liga angielska i śmieszna ekstraklasa. W zasadzie, to już nie ma co komentować. Champions League od kolejnego sezonu w Polsacie.

 • balbec

  Oceniono 3 razy 3

  NC Plus stracił już ligę hiszpańską, włoską, francuską, za rok nie będzie miał Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że i dziennikarze zaczną odchodzić. To chyba schyłek sportu w tej stacji, co może doprowadzić do mocnego odpływu abonentów. Cyfrowy Polsat z Ligą mistrzów w przyszłym sezonie będzie wyglądał mocno konkurencyjnie w stosunku do nc plus, gdzie zostały już tylko "ekstraklasa" i liga angielska.

 • czyli.kon.karne

  Oceniono 2 razy 2

  na jutubie, serio? qrw, jprdl... co to ma być??

 • 23tryt

  Oceniono 2 razy 2

  NC + traci bo:
  - ma coraz uboższą ofertę
  - nie ma atrakcyjnych cen dla nowych / przedłużających abonament

 • Bartek Htc

  Oceniono 6 razy 2

  Jak w tym przysłowiu: z tonącego okrętu kapitan schodzi pierwszy....

 • st74

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda. Jeden z lepszych komentatorów. Niestety komentowanie polskiej ekstraklasy to jak praca w szkodliwych warunkach. I tak długo wytrzymał.

 • Roman Zachara

  Oceniono 1 raz 1

  zawsze brałem C+ z uwagi na LM i ligi europejskie
  od nowego sezonu zostanie tylko liga angielska
  trzeba się zastanowić czy jest sens za to płacić
  polskiej ligi nie oglądam bo jest kiepska

 • 6nine9

  Oceniono 1 raz 1

  Coraz trudniej znalezc powody by byc w ncplus, teraz mecze kwalifikacyjne MS, na ncplus ich nie obejrze...

 • Cyryl Pawel

  Oceniono 1 raz 1

  Moja przygoda z Canal+ wyglądała tak, że przy terminowych przelewach wysłali do mnie list, że to ich ostatnie ostrzeżenie, mam natychmiast uregulować zaległości, a jak zadzwoniłem na infolinię, to mnie przekierowali do faceta, który mnie straszył sądem i komornikiem. Walę Canal+, walę ich ofertę i walę Smokowskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX