Znakomity Paweł Wszołek daje zwycięstwo QPR

Polscy skrzydłowi świetnie rozpoczęli sezon na zapleczu Premier League. Kamil Grosicki zaliczył asystę, a Paweł Wszołek zanotował asystę i wywalczył rzut karny dla Queens Park Rangers. Jego zespół wygrał z Reading (2:0).

Paweł Wszołek rozpoczął sezon 2017/2018 w pierwszym składzie drużyny z Loftus Road. Polski zawodnik był aktywny od początku meczu i już w 22. minucie zaliczył znakomite dośrodkowanie, po którym Conor Washington strzelił bramkę dla QPR.

W drugiej połowie Wszołek popisał się jeszcze lepszym zagraniem. Piłkarz dostał piłkę w polu karnym i zatańczył  na siódmym metrze między obrońcami Reading. Polak wygrał pozycję, a piłkarz Reading brutalnie sfaulował. Sędzia wyciągnął czerwoną kartkę i podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Washington.

QRP wygrało z Reading 2:0, a Wszołek rozegrał pełne spotkanie. Cały mecz z perspektywy ławki rezerwowych oglądał Ariel Borysiuk.