MME. Polska reprezentacja wciąż z szansami na awans [WARIANTY]

2 : 2
Informacje
Mistrzostwa Europy U-21 2017 - Grupa A
Poniedziałek 19.06.2017 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska U-21
1
1
2
Szwecja U-21
2
0
2
Składy i szczegóły
Polska U-21
Bramki: Moneta (6.), Kownacki (90. - karny) Kartki: Kownacki, Niezgoda, Bednarek, Linetty - żółta. Skład: Wrąbel - Kędziora, Bednarek, Jach, Jaroszyński - Linetty, Dawidowicz (88. Piątek) - Frankowski, Kownacki, Moneta (74. Lipski) - Stępiński (58. Niezgoda).
Szwecja U-21
Bramki Strandberg (36.), Larsson (41.) Kartki: Ollson, Strandberg, Cibicki, Hallberg, Dagerstal, Wahlqvist - żółta. Skład: Cajtoft - Wahlqvist, Larsson, Dagerstal, Lundqvist - Tibbling (61. Tankovic), Hallberg, Fransson (87. Mrabti) - Ollson - Cibicki, Strandberg (69. Engvall).
Polska - Szwecja 2:2

Polska - Szwecja 2:2 (JAKUB ORZECHOWSKI)

Bramka Dawida Kownackiego w ostatniej minucie meczu ze Szwecją (2:2) sprawiła, że Polska wciąż ma szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie i awans do półfinału młodzieżowych mistrzostw Europy.

Do fazy pucharowej turnieju rozgrywanego w Polsce awansują zwycięzcy trzech grup oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca.

Polacy mimo, że nie wygrali jeszcze meczu (porażka ze Słowacją i remis ze Szwecją) wciąż mają szansę na awans z pierwszego miejsca grupy A, ale nie jest zależna tylko od siebie. Po dwóch kolejkach liderem jest Anglia, która ma cztery punkty. Druga jest Słowacja (3 pkt), trzecia Szwecja (2 pkt) i ostatnia Polska (1 pkt).

Polacy muszą pokonać Anglików 2:0 lub jedną bramką pod warunkiem, że strzelą minimum trzy gole, a także liczyć na remis w spotkaniu Słowacji ze Szwecją.

W tej sytuacji Polska, Anglia i Słowacja będą miały po cztery punkty, ale w małej tabelce trzech zespołów, to Polska będzie miała najlepszy bilans bramkowy.

Inne rezultaty przekreślają szanse na awans Polaków.

Zobacz także
Skomentuj:
MME. Polska reprezentacja wciąż z szansami na awans [WARIANTY]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje