Sport.pl

Jerzy Brzęczek gasi pożary! Piłkarze reprezentacji Polski mają zarzuty do trenera [SEKCJA PIŁKARSKA]

Jerzy Brzęczek jeździ po Europie i gasi pożary w kadrze. - Chce załagodzić pewne minikonflikty w kadrze - powiedział w Sekcji Piłkarskiej Mateusz Święcicki, opowiadając o szczegółach.

Gośćmi Pawła Wilkowicza i Michała Gąsiorowskiego byli Tomasz Ćwiąkała (dziennikarz Canal+) oraz Mateusz Święcicki (dziennikarz Eleven Sports). Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzeli programu w chwili emisji, mogą odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

 
 

Komentarze (8)
Jerzy Brzęczek gasi pożary! Piłkarze reprezentacji Polski mają zarzuty do trenera [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
 • boromir195419

  Oceniono 3 razy 1

  ''Wolne żarty '' nie tylko piłkarze mają zarzuty do trenera ! Większość kibiców też go nie chce bo PO PROSTU SIĘ NIE SPRAWDZIŁ !!! , Prośba do piłkarzy .... przegrajcie z Łotwą / 139 -te miejsce w rankingu / bo inaczej Boniek go nie zwolni . W mistrzostwach i tak zagracie bowiem grać tam będzie pół Europy !

 • j666

  0

  Nikt z wiecznych looserów nie może mieć zarzutów do zajebistego kapitana zajebistych zdobywców zajebistych medali.

 • yibi

  0

  DYZMA,coz za selekcjoner polskiej REPREZENTACJI,SZEFU RUDY WIEDZIAŁ KOGO WYBRAC....MISZCZU !!!!

 • guru133

  Oceniono 2 razy -2

  A ja mam zarzuty do piłkarzy, bo tym"gwiazdorom" zwyczajnie nie chce się grać dla reprezentacji na maksa. Podczas gry w reprezentacji wolą się oszczędzać aby głównie zarabiać w swoich macierzystych, oczywiście zagranicznych klubach a kibole obarczający za co raz gorsze wyniki reprezentacji trenera i Bońka pokazują tylko swoją nieznajomość piłki nożnej. Jak to jest, kiedy Nawałka potrafił reprezentacyjnych leni zmobilizować do walki to i on i Boniek był przez nich wychwalany pod niebiosa. Kiedy banda nierobów podczas MŚ się zbuntowała, to oczywiście winnymi stali się trener i Boniek. No ale kibolstwo uważa że oczywiście ma rację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX