Sport.pl

Czy istnieje doping w esporcie? Ile godzin trenują najlepsi? Jóźwik vs. "Komedyja" [CYFROWI ATLECI odc. 3]

Co biorą esportowcy, gdy chcą zyskać przewagę nad rywalami? Co Joanna Jóźwik sądzi o obecności esportu na igrzyskach? Ile godzin dziennie trenuje Olimpia "Komedyja" Cichosz grająca w League of Legends? Odpowiedzi znajdziesz w trzecim odcinku programu "Cyfrowi Atleci", który ma pełnić rolę platformy dialogu pomiędzy dwoma światami: sportu i esportu.

Prowadzącymi program "Cyfrowi Atleci" są dziennikarz sportowy Damian Bąbol oraz były zawodnik i komentator esportowy Łukasz “Leo” Mirek. W każdym odcinku pojawia się jeden sportowiec oraz jeden esportowiec, którzy wymieniają opinie o dwóch światach, w tym m.in. o miejscu esportu na igrzyskach olimpijskich, karierze zawodowej, potrzebnych umiejętnościach czy potencjalnych zarobkach. W trzecim odcinku gośćmi są Joanna Jóźwik (jedna z najlepszych polskich lekkoatletek) i Olimpia "Komedyja" Cichosz, topowa polska zawodniczka w LOLa (League of Legends).

ZOBACZ pierwszy odcinek "Cyfrowych Atletów" - Jerzy Janowicz vs. mistrz Polski w LOLa.

ZOBACZ drugi odcinek "Cyfrowych Atletów" - Paweł Fajdek vs. mistrz Polski w FIFĘ

Więcej o:
Komentarze (14)
Czy istnieje doping w esporcie? Ile godzin trenują najlepsi? Jóźwik vs. "Komedyja" [CYFROWI ATLECI odc. 3]
Zaloguj się
  • donarturos1

    Oceniono 6 razy 4

    Lubię gry, ale league of legends to g... Zdecydowanie wolę gry fabularne.

  • d33mariusz

    Oceniono 1 raz 1

    W żadnym razie na sport olimpijski to nie pasuje. Siedzenie na krześle wiele godzin nieml bez ruchu nie ma nic wspólnego ze sportem, tak jak szachy czy brydż.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX