Sport.pl
Komentarze (64)
Najpopularniejszy komentator esportu w Polsce: W ciągu roku robię tyle meczów i wypowiadam tyle słów, ile Dariusz Szpakowski przez połowę swojej kariery
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dura_lex

  Oceniono 4 razy 2

  Choćby młodzik i 10x tyle meczy skomentował to nigdy nie uzyska nawet 1/10 klasy Szpakowskiego. Bolesne ale prawda już taka jest.

 • flanemco

  Oceniono 4 razy 2

  żałosny pustak...

 • kkrispl

  Oceniono 6 razy 2

  Szanowny Panie, napisano o panu tak:
  "Od dziecka grałem w gry komputerowe. Mając 14 lat wkręciłem się w Counter Strike. Grałem w niego bardzo długo i przy okazji tworzyłem też serwis internetowy poświęcony grom. Pisałem newsy, robiłem wywiady, nagrywałem wideo z zawodnikami, ale też tworzyłem lekkie, humorystyczne materiały."
  Jak mniemam, zapewne jakąś tam pan szkołę skończył, ale że nikt nie chciał pana zatrudnić, nigdzie w normalnej robocie, za względu na braki w wykształceniu, dlatego pan został komentatorem. O IQ, nawet nie wspominam, bo po tylu latach grania, to nawet nie ma o czym.
  Reasumując, jest pan wrzodem na żywym organizmie tego społeczeństwa. Ja panu emerytury nie zafunduję, bo nadal jest pan nieukiem...

 • davros761

  Oceniono 8 razy 2

  Z myśleniem to chyba u niego ciężko. Szpakowski to ikona.

 • skokens

  Oceniono 12 razy 2

  Ehhh... HLTV... to byly czasy.
  Jak szachy sa sportem, brydż, to i rywalizowanie w cyfrowej rzeczywistosci tez jest sportem - proste.

 • supermassive

  Oceniono 1 raz 1

  Cis panu też nie pyknie.

 • hd52

  Oceniono 3 razy 1

  Tenże młodzian ma pałę zalaną wodą sodową. Porównywanie rzeczy nieporównywalnych mogą przeprowadzić ludzie bez bladego pojęcia o czasach minionych.

 • epik73

  Oceniono 3 razy 1

  A na ilu Mistrzostwach Świata czy Mistrzostwach Europy w piłce nożnej człowieku byłeś? Musiałbyś się jeszcze kulka razy urodzić by mieć to w swoim CV

 • docent_2013

  Oceniono 5 razy 1

  Relacjonowanie meczy wirtualnych w strzelaninie komputerowej jest dziesięć razy trudniejsze niż tych normalnych - sportowych. Pomyślałem: możliwe, bo nie wiem - sprawdzę. Sprawdziłem na Youtubie i porównałem. Chłopie - nie masz za grosz pokory. Trochę, nawet nie trochę - siara.

 • demokrex

  Oceniono 1 raz 1

  Words, words, words.

 • ritzy

  Oceniono 3 razy 1

  Ale jaja, ale jaja...
  (c) E. Bieńkowska)

 • snook70

  Oceniono 7 razy 1

  Kolejny młody zarozumialec. Bez mamusi i tatusia by zginął.

 • tomcioned

  Oceniono 2 razy 0

  Do Szpakowskiego to ci synek brakuje 50 lat pracy. Czasem takie brednie wygadujesz że Szpaku może spać spokojnie.

 • gj61

  Oceniono 4 razy 0

  Drogi Komentatorze. Pan Szpakowski skomentował tyle MECZY w swojej karierze, co Pan w rok. Ilość/jakość to was różni, drogi amatorze.

 • kralik111

  Oceniono 2 razy 0

  Zalosny, glupi chlystek.

 • polonia_znaczy_polska

  Oceniono 2 razy 0

  Słabe to
  I nie zmienię zdania nawet jeśli to będzie najpopularniejsz dyscyplina zabijania czasu na swiecie

 • eend

  Oceniono 3 razy -1

  Jakim megalomanem trzeba być, jakim oderwanym od rzeczywistości festyniarzem, żeby w ogóle porówywać zawód KOMENTATORA sportowego do zdzieciniałego komentowania gierek konsolowych dla chłopców w krótkich spodenkach. Co trzeba mieć pod sufitem , żeby wpaść na pomysł PORÓWNANIA? Jak się ma bredzenie w trakcie gry na konsoli, o tej grze - do świata realnego, do wydarzeń sportowych odbywaących się w REALNYM a nie komputerowym świecie? Szacun, że można mieć tak zlasowany czerep ... Koleś ma ego tak rozdęte, że musi je wozić na osobnej przyczepie ..... i bredzi, bredzi. A za rok , dwa nikt nie będzie pamiętał, że ktokolwiek w ogóle komentował .... gry na konsoli. Żenada.

 • facio60

  Oceniono 5 razy -1

  Szpakowski peple i sepleni, wymowa sycząca jakby miał zaciśnięte i mało ruchome szczęki. Ale cóż, to już jednak wiek robi swoje. Szpakowskim zachwycają się ci, którzy nie mieli szczęścia słyszeć jego poprzednika - Pana Jana Ciszewskiego. Barwa głosu, umiejętność komentowania taktyki zespołów, NIEUDAWANA spontaniczność. Nie zalewał słuchaczy potokiem słów, Nie podawał bezustannie kto jest przy piłce i komu podał. Nie krzyczał kilkadziesiąt razy podczas meczu wyazu "szansa", nie podawał nieustannie danych statystycznych. Wreszcie najważniejsze, dawał wsłuchać się w atmosferę stadionu a nie pytlować i zagłuszać.
  Byłem wiele lat w Niemczech. Tam ktoś taki jak Szpakowski, nie zagrzałby miejsca jako sprawozdawca. Tam nikt nie pytluje trzy po trzy non-stop.

 • wozdo

  Oceniono 7 razy -1

  a są juz mistrzostwa w River Raid albo PacMan??? i tam też są prawdziwi sportowcy??? i ten facet też to komentuje z takim przejęciem?? makabra, świat na głowie.

 • rootlesstree

  Oceniono 9 razy -3

  Z nieukrywaną przyjemnością czytam tutaj komentarze ludzi przestraszonych i nie rozumiejących form spędzania czasu od innych akceptowanych tylko przez nich.
  Przygotujcie się na nowe, koledzy. Wielomilionowe turnieje e-sportowe dzieją się już od kilku lat. Czas zaakceptować rzeczywistość i wyjść trochę poza własne ograniczone ramy.

 • wkkr

  Oceniono 12 razy -4

  Czytam posty dziadów po 80dziesiątce.....
  ===
  Ludzie, tam gdzie są pieniądze jest sport czy wam się to podoba czy nie, a na e-sport idą ciężkie miliony dolarów.
  Poważne mecze CS w Polsce podgląda po kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
  Mecze Virtus.pro w szczycie ich kariery gromadziło więcej ludzi niż cała polska ekstraklasa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX