Gwiazda belgijskiej pi趾i atakuje Teodorczyka. "To nie by這 normalne. To by這 obrzydliwe"

ㄆkasz Teodorczyk znalaz si w ogniu krytyki po pi徠kowym meczu 2. kolejki fazy fina這wej belgijskiej ekstraklasy. Marc Degryse zaatakowa reprezentanta Polski, po tym jak wymusi karnego.

Do zdarzenia dosz這 w 64. minucie meczu z Charleroi (2:1), Teodorczyk by faulowany w polu karnym przez jednego z defensor闚 rywali, a nast瘼nie "jedenastk" na bramk zmieni sam poszkodowany. Zdaniem Marca Degryse Polak symulowa faul.

- Nie ma mowy o rzucie karnym. Je郵i kto w tej sytuacji faulowa, to Teodorczyk, a nie obro鎍a - grzmia 52-letni by造 napastnik w programie "Extra Time".

Degryse zarzuci Polakowi wymuszenie karnego, a opr鏂z tego przez ca造 mecz zachowywa si obrzydliwie i powinien zobaczy czerwon kartk.

"To niewiarygodne, 瞠 ten facet w og鏊e doko鎍zy mecz. Mia tak wiele chamskich wej嗆. To nie by這 normalne. Wiem, 瞠 taki ma styl, ale niekt鏎e faule by造 naprawd obrzydliwe. Niesamowite, 瞠 nie dosta czerwonej kartki" - doda ekspert.

We wspomnianym spotkaniu Polak gra dosy agresywnie, jednak s璠zia zdecydowa si ukara Teodorczyka 鄴速 kartk dopiero na kilka minut przed ko鎍em regulaminowego czasu gry.

Reprezentant Polski rozegra w tym sezonie 33 spotkania w barwach Anderlechtu (2380 minut na boisku). W tym czasie zdoby 11 bramek i zaliczy 4 asysty przy trafieniach koleg闚.

Kulisy Multiligi, skandaliczna decyzja Sandecji i bitwa o mistrzostwo Polski z rozdaj帷 karty Wis陰 P這ck [DOGRYWKA]