Co za gol Arkadiusza Milika. Aż złapał się za głowę [WIDEO]

Arkadiusz Milik strzelił kolejnego gola dla Napoli! Jego drużyna przegrywała do przerwy z Lecce 0:1, a w 48. minucie Polak doprowadził do remisu. Mecz zakończył się zwycięstwem Lecce 3:2.

Napoli atakowało przez prawie całą pierwszą połowę, a to niespodziewanie goście prowadzili do przerwy. Wykorzystali jedną z nielicznych okazji, a bramkę w 29. minucie zdobył Gianluca Lapadula. Prowadzenie gości nie trwało jednak długo, bo tuż po przerwie wyrównał Arkadiusz Milik.

Polski napastnik w 48. minucie otrzymał dobre podanie od Mario Ruiego i strzelił swojego 12 gola w 18 spotkaniu we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

Zobacz, jak Milik zdobył bramkę w meczu z Lecce:

Milik od początku sezonu miewa problemy zdrowotne, ale gdy jest w pełni sił, to zwykle nie zawodzi. Tak też jest i tym razem. Spotkanie Napoli - Lecce zakończyło się wygraną beniaminka 3:2. W pierwszym składzie gospodarzy grał także Piotr Zieliński.