Skandaliczne sceny podczas meczu Bundesligi. Piłkarz zaatakował trenera rywali [WIDEO]

Do skandalicznych scen doszło podczas niedzielnego meczu Bundesligi między Freiburgiem a Eintrachtem Frankfurt. Piłkarz gości David Abraham bezpardonowo staranował trenera rywali, w wyniku czego na boisku doszło do przepychanek. Argentyński obrońca został ukarany przez sędziego czerwoną kartką.

W niedzielę, w meczu 11. kolejki niemieckiej ekstraklasy Freiburg podejmował Eintracht Frankfurt. W 77. minucie goście, którzy przed tygodniem rozbili Bayern Monachium 5:1, stracili gola, a na listę strzelców wpisał się Nils Petersen.

Bundesliga. Skandaliczne sceny podczas meczu Freiburg - Eintracht. David Abraham staranował trenera Christiana Streicha

Eintracht rozpoczął pogoń za wyrównującą bramką, jednak nie wszyscy zawodnicy przegrywającej drużyny zachowali zimne głowy. W 95. minucie obrońca gości - David Abraham - ruszył po piłkę, która znalazła się za linią boczną, bezpardonowo taranując przy okazji szkoleniowca Freiburga - Christiana Streicha. 54-letni trener padł na murawę, a do Argentyńczyka od razu ruszyła ławka rezerwowych zespołu ze Schwarzwald-Stadion. Całe zajście można zobaczyć na poniższym wideo:

Doszło do przepychanek, a po uspokojeniu sytuacji sędzia Felix Brych ukarał Abrahama czerwoną kartką. Można się spodziewać, że to nie jedyne konsekwencje, jakie spotkają krewkiego zawodnika Eintrachtu. Po konsultacji z sędziami VAR czerwony kartonik obejrzał też rezerwowy piłkarz Freiburga - Vincenzo Grifo.

Gospodarze zdołali ostatecznie obronić jednobramkową przewagę. Warto podkreślić, że po ostatnim gwizdku Abraham i Streich podali sobie ręce.