Genialny gol Paulo Dybali. Oszukał rywala i cudownie uderzył [WIDEO]

Juventus pokonał Triestinę 1:0 w meczu towarzyskim. Ozdobą spotkania był przepiękny gol Paulo Dybali.

Paulo Dybala zagrał jako "fałszywa dziewiątka", a Juventus musiał poradzić sobie w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem nowego sezonu Serie A bez Cristiano Ronaldo. Mistrzowie Włoch pokonali trzecioligowca zaledwie 1:0, ale bramka Dybali zachwyciła kibiców. W 38. minucie otrzymał podanie na linii pola karnego, kapitalnym zwodem oszukał obrońcę i przelobował bramkarza rywali.

Tak Paulo Dybala strzelił kapitalnego gola:

W 49. minucie Argentyńczyk nie wykorzystał rzutu karnego. Przyszłość Dybali nie jest jeszcze do końca pewna, jako że Juventus pracował nad jego sprzedażą, a piłkarz był bliski przenosin do Tottenhamu, choć chce zostać w Turynie i walczyć o miejsce w składzie.

Całe spotkanie (jako jedyny w ekipie Juventusu) rozegrał Wojciech Szczęsny. Juventus zagra w pierwszej kolejce Serie A 24 sierpnia z Parmą o godzinie 18:00.