Dawid Kownacki zdobył piękną bramkę w meczu z Freiburgiem [WIDEO]

W niedzielnym spotkaniu 32. kolejki Bundesligi Fortuna Dusseldorf zremisowała z Freiburgiem 1:1, a ozdobą meczu był cudowny strzał Dawida Kownackiego.

Była 32. minuta. Kevin Stoger świetnie podał na wolne pole do Kownackiego, który popisał się kapitalnym strzałem na tzw. bliższy słupek. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

To była bramka wyrównująca, bo Freiburg prowadził od 9. minuty, kiedy rzut karny wykorzystał Vincenzo Grifo, reprezentant Włoch. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1.

Dla Kownackiego, który rozegrał dziesięć meczów w Bundeslidze, była to trzecia bramka. 22-latek formalnie jest zawodnikiem Sampdorii Genoa, ale do końca sezonu jest wypożyczony do Fortuny.

Zespół z Dusseldorfu zajmuje 10. pozycję w lidze niemieckiej, a Freiburg jest 13.. W tabeli przewodzi Bayern Monachium.