Legia Warszawa przeprowadzi kolejny transfer! Piłkarz na testach medycznych

Kacper Kostorz

Kacper Kostorz (GRZEGORZ CELEJEWSKI)

Kacper Kostorz zostanie piłkarzem Legii Warszawa. Mistrzowie Polski zapłacą za 19-letniego piłkarza 200 tysięcy euro. Kostorz do Legii dołączy latem. Do końca sezonu 2018/2019 zostanie w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Legia Warszawa myśli o przyszłości. Mistrzowie Polski kupią Kacpra Kostorza z Podbeskidzia Bielsko- Biała. 19-latek przejdzie w Warszawie testy medyczne, będzie kosztował 200 tysięcy euro, a Legia zapłaci za niego w dwóch ratach. Do zespołu Ricardo Sa Pinto Kostorz dołączy latem 2019 roku. Będzie posiadał status młodzieżowca.

Kacper Kostorz zagrał w tym sezonie w 20 meczach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Dziewięć meczów rozpoczął w pierwszym składzie, w jedenastu wchodził z ławki rezerwowych. Strzelił dwa gole i miał jedną asystę. Może grać na obu skrzydłach lub w ataku. Legia Warszawa zapowiada już transfer Kostorza w mediach społecznościowych.

Kostorz jest jednym z kandydatów do gry na mistrzostwach świata U20, które na przełomie maja i czerwca zostaną rozegrane w Polsce . Selekcjonerem reprezentacji Polski U20 jest Jacek Magiera.

Zgadnij tytuł ekranizacji polskich dzieł po jednym kadrze
1/15To kadr z filmu:
Zobacz także
  • Arkadiusz Milik strzelił cudownego gola. Nowy rok, stary on. Polak wciąż zachwyca skutecznością i stylem
  • Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. Polacy po dekoracji Siatkówka. Podwójny mistrz świata zostaje w ZAKSIE
  • Gol Arkadiusza Milika Arkadiusz Milik strzelił kapitalnego gola! [WIDEO]
Terminarz
  • Puchar Świata 2018/19