Michy Batshuayi kontuzjowany. Belg może nie zagrać na mundialu

Michy Batshuayi

Michy Batshuayi (TT/@ChelseaFrance)

O ogromnym pechu może mówić Michy Batshuayi. Napastnik Borussii Dortmund doznał poważnej kontuzji w końcówce spotkania przeciwko Schalke (0:2) i na pewno nie zagra do końca sezonu. Jego występ na mundialu stan±ł pod znakiem zapytania.

Schalke Gelsenkirchen pokonało Borussię Dortmund 2:0 w niedzielnym derbach Zagłębia Ruhry. W końcówce spotkania po interwencji jednego z rywali na murawę padł Michy Batshuayi i zacz±ł zwijać się z bólu. Opu¶cił plac gry na noszach i natychmiast trafił do szpitala.

Wstępne informacje mówiły, że 24-latek złamał kostkę, ale według dziennikarzy "SportBilda" zerwał więzadła w stawie skokowym. Szczegóły kontuzji poznamy po jutrzejszych badaniach. Jedno jest pewne - Belg na pewno nie zagra już w tym sezonie, w±tpliwy jest także jego występ na mistrzostwach ¶wiata w Rosji.

Batshuayi w ostatnim czasie spisywał się znakomicie. Do Borussii przyszedł na zasadzie wypożyczenia z londyńskiej Chelsea i od pocz±tku zyskał sympatię kibiców. W czternastu meczach strzelił dziewięć goli i zanotował asystę.

Ich smak znamy z dzieciństwa. Rozpoznasz słodycze bez opakowania?
1/11Zaczynamy od czego¶ łatwego. W ¶rodku ma miękkie, białe nadzienie. Ta smaczna przek±ska to:
Skomentuj:
Michy Batshuayi kontuzjowany. Belg może nie zagrać na mundialu
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz