Piłkarz Nigerii został zapytany o Polskę. Odpowiedź? Co za wpadka

23 marca we Wrocławiu reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz towarzyski w 2018 roku. Rywalem biało-czerwonych będzie Nigeria, której obrońca, Kenneth Omeruo uważa, że jego drużyna wygra, jeśli zatrzyma... Richarda Lewandowskiego.

Omeruo to jeden z nigeryjskich zawodników, występujących na co dzień w Europie. 24-latek aktualnie jest zawodnikiem Kasimpasy, ale do Turcji jest jedynie wypożyczony z Chelsea. Obrońca piłkarzem aktualnych mistrzów Anglii jest od stycznia 2012 roku, ale nie zadebiutował jeszcze w pierwszej drużynie.

Młody stoper jest jednym z najważniejszych zawodników reprezentacji Nigerii. Na swoim koncie ma już bowiem 34 występy w drużynie narodowej, która - według niego - będzie faworytem starcia z Polakami.

- Jesteśmy dobrze przygotowani do gry i znajdujemy się w znakomitej formie, to bardzo ważne przed mistrzostwami, a także przed nadchodzącymi sparingami - mówi Omeruo, który wskazuje kluczowy element, mogący przesądzić o zwycięstwie: - Zatrzymanie polskich napastników, a zwłaszcza Richarda Lewandowskiego będzie najważniejsze. Jesteśmy w stanie to zrobić, musimy tylko trzymać się taktyki i dać z siebie wszystko.

Mecz reprezentacji Polski z Nigerią w piątek 23 marca o godzinie 20:45. Relacja LIVE na Sport.pl

Zobacz także
Komentarze (2)
Piłkarz Nigerii został zapytany o Polskę. Odpowiedź? Co za wpadka
Zaloguj się
  • rororo123

    0

    Wypraszamy sobie. Richard jest w Polsce tylko jeden... vel "Obatel"

  • Jacek Jarkiewicz

    0

    I to jest dowód, że Lewandowski nie jest mega gwiazdą piłki nożnej, taki kubeł zimnej wody na głowę jego zagorzałych fanów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz