Biathlon. Weronika Nowakowska 13. w Ruhpolding

PONTUS LUNDAHL/AP

Weronika Nowakowska zajęła 13. miejsce podczas biegu indywidualnego kobiet podczas zawodów biathlonowego Pucharu Świata w Ruhpolding.

Najlepsza okazała się Włoszka Dorothea Wierer, która nie pomyliła się ani razu na strzelnicy i pojawiła się na mecie z czasem 41:29.0. Tuż za nią uplasowała się Kaisa Makarainen (+12.7, jedno pudło), a trzecie miejsce zajęła Rosanna Crawford (+21.2).

Polka zaliczyła jedno pudło i straciła do zwyciężczyni 1:45.4. Monika Hojnisz zajęła 46. miejsce (trzy pudła,+3:58.6). Krystyna Guzik była 51. (trzy pudła, +4:18.0), a Magdalena Gwizdoń 95. (siedem pudeł, +8:07.7).

W klasyfikacji generalnej prowadzi Anastazja Kuzmina (422 pkt) i wyprzedza Kaisę Makarainen (375 pkt) oraz Justine Braisaz (368 pkt). Nowakowska jest 15. (217 pkt), Guzik 29. (121 pkt), Magdalena Gwizdoń 44. (58 pkt) a Hojnisz 64. (13 pkt).

Premier League. Czy Grzegorz Krychowiak powinien zimą zmienić klub?

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?