W Legii go nie chcą, na Słowacji zachwyca od początku. Sadam Sulley wybrany do jedenastki kolejki ligi słowackiej

Sadam Sulley, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu z Legii Warszawa do zespołu MFK Zemplin Michalovce, po swoim pierwszym meczu w lidze słowackiej został wybrany do jedenastki kolejki.

Sadam Sulley do Legii trafił w lipcu 2016 roku. 20-letni napastnik grający wówczas dla klubu Vision FC został zarekomendowany mistrzom Polski przez Radosława Kucharskiego, który pisał o zawodniku: "Chłopak silny z potencjałem ciała na prawdziwego gladiatora. Ruchliwy. Inteligentny w ruchach z mądrymi decyzjami".

Sulley swojego potencjału w Legii nie pokazał. Piłkarz z Ghany rozegrał zaledwie 14 spotkań... w rezerwach warszawskiego zespołu i po roku odszedł na wypożyczenie do słowackiej drużyny MFK Zemplin Michalovce. 

Tam trener Anton Soltis zaufał mu bardzo szybko. Już po 5 dniach przebywania Sulleya z drużyną, snajper z Ghany otrzymał szansę gry w pierwszym składzie w meczu ligowym Zemplina z MFK Ruzomberok.  20-latek grał jako osamotniony napastnik, który ze wsparciem skrzydłowych Milana Simcaka i Martina Koscelnika, a także z kapitanem drużyny, Igorem Zofcakiem za plecami, zagrał bardzo pewnie.

Drużyna zawodnika wypożyczonego z Legii co prawda przegrała 1-2, ale Sulley i tak zrobił spore wrażenie na słowackich ekspertach, którzy wybrali go do jedenastki kolejki Fortuna Ligi. 

Młody napastnik na wypożyczeniu na Słowacji będzie przebywał do czerwca 2018 roku. 

Skomentuj:
W Legii go nie chcą, na Słowacji zachwyca od początku. Sadam Sulley wybrany do jedenastki kolejki ligi słowackiej
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX