Puchar Polski. Skandal po meczu Lechii Gdańsk. W¶ciekli kibice przebili opony w autokarze

10.08.2017 10:48
W ¶rodę Lechia Gdańsk przegrała 0:1 z Drutex Bytovi± Bytów i odpadła z Pucharu Polski już w 1/16 finału. Sfrustrowani kibice po meczu udali się pod szatnię, by rozmawiać z piłkarzami, przebili także opony w klubowym autokarze.

Jeszce w trakcie meczu kibice Lechii dawali piłkarzom do zrozumienia, że nie toleruj± takiej gry. Z trybun sypały się ostre słowa. Ale gor±co było też po końcowym gwizdku, kiedy czę¶ć fanów Lechii udała się w kierunku szatni ż±daj±c rozmowy z piłkarzami, a inni w tym czasie wyłamali płot przy stadionie i przebili opony w stoj±cym w autokarze zespołu z Trójmiasta.

Drużyna Piotra Nowaka do Gdańska musiała wracać autokarem Bytovii.

- Trzeba przyznać obiektywnie: nie zagrali¶my w Bytowie dobrego meczu. Czy powinienem teraz wstrz±sn±ć zespołem? I tak, i nie. My¶lę, że wstrz±s powinien być, ale ten pozytywny i konstruktywny. Samym krzykiem i krytyk± nie zdziała się zbyt wiele - powiedział po meczu szkoleniowiec Lechii, zwracaj±c przy tym uwagę, że ma w±sk± kadrę i z powodu kontuzji do Bytowa przyjechał z ledwie pięcioma rezerwowymi.

Nowak na cenzurowanym u kibiców jest w zasadzie od końcówki poprzedniego sezonu, kiedy na finiszu rozgrywek nie zdołał wywalczyć miejsca gwarantuj±cego start w europejskich pucharach. Jego Lechia zakończyła sezon na czwartym miejscu. Za Legi±, Jagielloni± i Lechem.

Ekstraklasa w Sport.pl na najwyższym poziomie! Zmierz się z naszymi ekspertami
1/50Ostatnim klubem Mariusza Stępińskiego w Polsce był?
Skomentuj:
Puchar Polski. Skandal po meczu Lechii Gdańsk. W¶ciekli kibice przebili opony w autokarze
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Terminarz
  • 15 km bieg ze startu wsp. M