Worskła Połtawa - Qarabag. Bramki. Liga Europy - 8 November. Podsumowanie

Piłka nożna

Piłka nożna (Sport.pl)

Drużyna Qarabag pokonała 1:0 zespół Worskła Połtawa w ramach grupy E Ligi Europy.

W ramach grupy E Ligi Europy zagrały przeciwko sobie Worskła Połtawa i Qarabag. Goście pokonali przeciwników 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie. To zwycięstwo pozwoliło im przerwać serię 3 przegranych meczów w tych rozgrywkach. Kibiców zapewne cieszy również fakt, że dzięki temu zrewanżowali się za porażkę w poprzednim starciu z tym rywalem, kiedy to przegrali 0:1.

Przyszłe spotkania:

Następnym przeciwnikiem zespołu Qarabag będzie Sporting L. Mecz odbędzie się 29 November. Później ich rywalem będzie Arsenal.