Celtic Glasgow - RB Lipsk. Bramki. Składy. Liga Europy - 8 November. Podsumowanie

Piłka nożna

Piłka nożna (Sport.pl)

Drużyna Celtic Glasgow pokonała 2:1 zespół RB Lipsk w ramach grupy B Ligi Europy. Dla gospodarzy bramki strzelali Tierney i Edouard. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Augustin.

W ramach grupy B Ligi Europy stanęły naprzeciwko siebie Celtic Glasgow i RB Lipsk. Gospodarze pokonali przeciwników 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Celtic Glasgow:
Bramki: Tierney (11.), Edouard (79.)
Skład: Gordon, Lustig, Sviatchenko, Simunovic, Izaguirre, Brown, Armstrong, McGregor, Rogic, Sinclar, Dembele

RB Lipsk:
Bramki: Augustin (79.)
Skład: Mvogo, Mukiele, Orban, Upamecano, Saracchi, Laimer, Ilsanker, Sabitzer, Augustin, Bruma, Matheus Cunha

Przyszłe spotkania:

RB Lipsk 11 November stanie w szranki z drużyną Bayer. Późniejszym przeciwnikiem będzie Wolfsburg.

Czy pamiętasz teksty hitowych sportowych piosenek?
1/12W puste miejsce wstaw brakujący fragment tekstu! Zaczynamy: ''Futbol, futbol, futbol, W to dzisiaj gra cały świat, Bo dobry mecz to _______, Wśród wielu szans twoja jest''