Polska - Litwa, od godz. 18:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Wtorek, 12 czerwca Polska - Litwa. Transmisja w telewizji na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

POLSKA - LITWA: RELACJA NA ŻYWO

Polska - Litwa to ostatni sprawdzian reprezentacji przed wylotem do Rosji. Konfrontację tych drużyn będzie można obejrzeć w telewizji na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację online z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na sport.tvp.pl.

Towarzyskie: Polska - Litwa na żywo / 12.06.2018 godzina 18:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Skład Polski ma odbiegać od optymalnego. Zresztą nie tylko skład, bo od pierwszej minuty ma być testowane alternatywne ustawienie. Selekcjoner w ostatnich dniach próbuje przebudować defensywę pod nieobecność Kamila Glika. Faworytem do jego zastąpienia jest Jan Bednarek - w piątek rozegrał cały mecz przeciwko Chile (2:2). Z Litwą też ma zagrać od początku - stworzyć trzyosobowy blok obronny razem z Thiago Cionkiem i Arturem Jędrzejczykiem.

Ale zmian ma być więcej, bo z Litwą szanse dostaną gracze, którzy w ogóle nie wystąpili przeciwko Chile - Rafał Kurzawa, Dawid Kownacki. Albo wystąpili krócej- Bartosz Bereszyński, Jacek Góralski. Wszystkich można się spodziewać w wyjściowej jedenastce.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Litwą wg Sport.pl:

Szczęsny - Cionek, Bednarek, Jędrzejczyk - Bereszyński, Góralski,  Krychowiak,  Kurzawa - Milik, Lewandowski, Kownacki

Oficjalny skład Polski na mecz z Litwą

Przyszłe spotkania:

Polska następny mecz zagra już na mundialu. 19 czerwca rywalem Polaków będzie Senegal. Pięć dni później kadra Nawałki zmierzy się z Kolumbią. Ostatni mecz w grupie zagramy z Japonią 28 czerwca.

Pełny terminarz mundialu można zobaczyć tutaj

Czujesz się kibicem Legii? To sprawdź, co wiesz o ukochanym klubie
1/20Który z bramkarzy Legii ma na swoim koncie najwięcej występów w historii klubu?
Zobacz także
  • . Piotr Zieliński będzie miał nowego partnera do gry? Stanislav Lobotka blisko Napoli
  • Robert Lewandowski Mundial. Kto wyjdzie z grupy i jakie szanse ma Polska na Mistrzostwach Świata
  • Filip Starzyński Mistrzostwa świata 2018. Polska - Litwa. Próba generalna znów przeciwko Litwinom