Malaga - Real Madryt. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 15 kwietnia. Podsumowanie

Piłka nożna

Piłka nożna (Sport.pl)

Drużyna Real Madryt pokonała 2:1 zespół Malaga w ramach 32. kolejki La Liga. Dla gospodarzy bramkę strzelił Rolan. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Isco i Casemiro.

W ramach 32. kolejki La Liga zagrały przeciwko sobie Malaga i Real Madryt. Goście pokonali przeciwników 2:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 6 meczów bez porażki.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Malaga:
Bramki: Rolan (90.)
Kartki: Ricca, Iturra, Rodriguez, Rosales - żółta
Skład: Jimenez - Rosales, Torres, Miquel (71. Rodriguez), Ricca - Lacen (53. Bueno), Iturra - Rolan, Adrian, Castro - Ideye (78. Lestienne)

Real Madryt:
Bramki: Isco (29.), Casemiro (63.)
Skład: Navas - Carvajal, Vallejo, Ramos, Hernandez - Kovacić, Casemiro, Isco (72. Mayoral) - Vazquez, Benzema, Asensio (66. Ceballos)

Przyszłe spotkania:

Następnym przeciwnikiem zespołu Real Madryt będzie Athletic B. Mecz odbędzie się 18 kwietnia. W drugiej kolejności czeka na nich Sevilla.