Paris Saint-Germain - Monaco. Bramki. Składy. Kartki. Ligue 1 - 15 kwietnia. Podsumowanie

Piłka nożna

Piłka nożna (Sport.pl)

Drużyna Paris Saint-Germain pokonała 7:1 zespół Monaco w ramach 33. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy po 2 bramki strzelili Lo Celso i Di Maria, a oprócz nich do siatki trafiali również Cavani i Draxler. Do tego bramkę samobójczą dołożył Falcao. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Lopes.

W ramach 33. kolejki Ligue 1 zagrały przeciwko sobie Paris Saint-Germain i Monaco. Gospodarze pokonali przeciwników 7:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli rezultat po zmianie stron. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 11 meczów bez porażki w Ligue 1 i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 14 spotkań w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Paris Saint-Germain:
Bramki: Lo Celso (15., 27.), Cavani (17.), Di Maria (20., 58.), Falcao (77. - sam.), Draxler (86.)
Kartki: Pastore - żółta
Skład: Areola - Alves, Marquinhos, Silva, Berchiche - Lo Celso (80. Nkunku), Rabiot (65. Diarra), Draxler - Pastore, Cavani, Di Maria (75. Meunier)