Arsenal - Milan. Bramki. Składy. Kartki. Liga Europy - 15 marca. Podsumowanie

Drużyna Arsenal pokonała 3:1 zespół Milan w 1/8 finału Ligi Europy. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Welbeck, a oprócz niego do siatki trafił również Xhaka. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Calhanoglu.

W 1/8 finału Ligi Europy zmierzyły się ze sobą Arsenal i Milan. Gospodarze wygrali 3:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Arsenal:
Bramki: Welbeck (39. - karny, 86.), Xhaka (71.)
Kartki: Monreal - żółta
Skład: Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny (11. Chambers), Monreal - Oezil (79. Kolasinac), Ramsey, Xhaka, Mchitarian (69. Elneny) - Wilshere - Welbeck

Milan:
Bramki: Calhanoglu (35.)
Kartki: Donnarumma, Romagnoli, Borini, Suso - żółta
Skład: Donnarumma - Borini, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez - Kessie (79. Locatelli), Calhanoglu (70. Bonaventura), Montolivo - Suso, Cutrone (67. Kalinić), Silva

Przyszłe spotkania:

Następnym przeciwnikiem zespołu Milan będzie Chievo. Mecz odbędzie się 18 marca. Późniejszym rywalem będzie Juventus.