Manchester United - Sevilla. Bramki. Składy. Liga Mistrzów - 13 marca. Podsumowanie

Drużyna Sevilla pokonała 2:1 zespół Manchester United w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dla gospodarzy bramkę strzelił Lukaku. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Ben Yedder, i Ben Yedder,.

W 1/8 finału Ligi Mistrzów stanęły naprzeciwko siebie Manchester United i Sevilla. Goście odnieśli zwycięstwo 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 4 meczów bez porażki.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Manchester United:
Bramki: Lukaku (84.)
Skład: de Gea - Young, Bailly, Smalling, Valencia (Mata 77.) - Matić, Fellaini (Pogba 60.) - Rashford, Sanchez, Lingard (Martial 77.) - Lukaku

Sevilla:
Bramki: Ben Yedder (74.), (78.)
Skład: Rico - Escudero, Lenglet, Kjaer, Mercado - Banega, N'Zonzi - Correa (Geis 89.), Vazquez (Pizarro 88.), Sarabia - Muriel (Ben Yedder 72.)

Przyszłe spotkania:

Sevilla 17 marca stanie w szranki z drużyną Leganes. Kolejnym przeciwnikiem będzie FC Barcelona.