Werder Brema - FC Koeln. Bramki. Składy. Bundesliga - 12 marca. Podsumowanie

Drużyna Werder Brema pokonała 3:1 zespół FC Koeln w ramach 26. kolejki Bundesligi. Dla gospodarzy bramki strzelali Veljković, Rashica i Eggestein. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Osako.

W ramach 26. kolejki Bundesligi stanęły naprzeciwko siebie Werder Brema i FC Koeln. Gospodarze pokonali przeciwników 3:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Werder Brema:

Bramki: Veljković (33.), Rashica (58.), Eggestein (90.)
Skład: Pavlenka - Gebre Selassie, Veljković, Moisander, Augustinsson - Eggetein, Delaney, Junuzović - Rashica, Kruse, Kainz

FC Koeln:

Bramka: Osako (53.)
Skład: Horn - Sorensen, Mere, Heintz - Koziello, Risse, Hoger, Hector - Osako, Terodde, Pizarro

Przyszłe spotkania:

FC Koeln następny mecz zagra 18 marca, a przeciwnikiem będzie Bayer. W drugiej kolejności czeka na nich Hoffenheim.