Lechia Gdańsk - Legia Warszawa. Bramki. Składy. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 11 marca. Podsumowanie

Drużyna Legia Warszawa pokonała 3:1 zespół Lechia Gdańsk w ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dla gospodarzy bramkę strzelił Sławczew. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Niezgoda, Remy i Kucharczyk.

W ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy stanęły naprzeciwko siebie Lechia Gdańsk i Legia Warszawa. Goście zwyciężyli 3:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Swoim zwycięstwem pogorszyli już i tak słabą sytuację przeciwników w tych rozgrywkach, którzy po tym meczu mają na koncie serię 9 meczów bez zwycięstwa.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Lechia Gdańsk:
Bramki: Sławczew (66.)
Kartki: Chrzanowski, Wojtkowiak, Sławczew - żółta
Skład: Kuciak - Wojtkowiak, Nunes, Chrzanowski - Stolarski (78. Mladenović), Łukasik, Sławczew, Peszko - Krasić (55. Lipski) - M.Paixao, F.Paixao (55. Kuświk)

Legia Warszawa:
Bramki: Niezgoda (24.), Remy (48.), Kucharczyk (51.)
Kartki: Pazdan, Mauricio, Pasquato - żółta
Skład: Malarz - Vesović (90. Iloski), Remy, Pazdan, Hlousek - Mączyński (77. Pasquato), Radović (60. Mauricio), Cafu - Szymański, Niezgoda, Kucharczyk

Przyszłe spotkania:

Legia Warszawa 18 marca zmierzy się z drużyną Wisła. Kolejnym przeciwnikiem będzie Górnik.