Dijon - Amiens. Bramki. Składy. Kartki. Ligue 1 - 10 marca. Podsumowanie

Drużyna Dijon zremisowała 1:1 z zespołem Amiens w ramach 29. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy bramkę strzelił Said. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Konate.

W ramach 29. kolejki Ligue 1 zagrały przeciwko sobie Dijon i Amiens. Mecz zakończył się remisem 1:1. Goście prowadzili do przerwy, ale w drugiej połowie ich rywalom udało się wyrównać. Dla drużyny Dijon było to już 4. z rzędu spotkanie bez porażki w tych rozgrywkach.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Dijon:
Bramki: Said (69.)
Kartki: Bouka Moutou, Djilobodji, Marie - żółta
Skład: Reynet - Rosier, Yambere, Djilobodji, Bouka Moutou - Lautoa (61. Marie), Amalfitano, Sammaritano (80. Jeannot) - Kwon (57. Sliti), Said, Tavares

Amiens:
Bramki: Konate (45.)
Skład: Gurtner - El Hajjam, Adenon, Gouano (28. Gakpe (63. Bourgaud)), Dibassy, Avelar - Kakuta (77. Traore), Monconduit, Zungu, Mendoza - Konate

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Troyes. Spotkanie to odbędzie się 17 marca. W drugiej kolejności czeka na nich Lille.