FSV Mainz - Schalke 04. Bramki. Składy. Bundesliga - 9 marca. Podsumowanie

Drużyna Schalke 04 pokonała 1:0 zespół FSV Mainz w ramach 26. kolejki Bundesligi. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Caligiuri.

W ramach 26. kolejki Bundesligi zagrały przeciwko sobie FSV Mainz i Schalke 04. Goście zwyciężyli 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 4 wygranych meczów w Bundeslidze i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 3 spotkań w tych rozgrywkach.