Strasbourg - Monaco. Bramki. Składy. Ligue 1 - 9 marca. Podsumowanie

Drużyna Monaco pokonała 3:1 zespół Strasbourg w ramach 29. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy bramkę strzelił Bahoken. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Jovetić, Rony Lopes i Fabinho.

W ramach 29. kolejki Ligue 1 zagrały przeciwko sobie Strasbourg i Monaco. Goście odnieśli zwycięstwo 3:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Było to ich 14. z rzędu starcie bez porażki w Ligue 1. Jednocześnie ich wygrana wydłużyła słabą serię przeciwników w tych rozgrywkach do 4 spotkań bez zwycięstwa.