Tottenham - Juventus. Bramki. Składy. Kartki. Liga Mistrzów - 7 marca. Podsumowanie

Drużyna Juventus pokonała 2:1 zespół Tottenham w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dla gospodarzy bramkę strzelił Son. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Higuain i Dybala.

W 1/8 finału Ligi Mistrzów zagrały przeciwko sobie Tottenham i Juventus. Goście odnieśli zwycięstwo 2:1, mimo że przegrywali do przerwy 0:1. To zwycięstwo wydłużyło ich serię do 4 meczów bez porażki w Lidze Mistrzów i jednocześnie przerwało dobrą passę przeciwników, którzy pozostawali niepokonani od 3 spotkań w tych rozgrywkach. Kibice zwycięskiego zespołu na pewno ucieszyli się z takiego rozstrzygnięcia, ponieważ w poprzednim starciu między tymi drużynami nie udało się wyłonić zwycięzcy, a cały pojedynek zakończył się wynikiem 2:2.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Tottenham:
Bramki: Son (39.)
Kartki: Vertonghen, Alli, Dembele - żółta
Skład: Lloris - Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies - Dembele, Dier (74. Lamela), Eriksen - Alli (86. Llorente), Kane, Son

Juventus:
Bramki: Higuain (64.), Dybala (67.)
Kartki: Alex Sandro, Pjanić, Benatia, Chiellini - żółta
Skład: Buffon - Barzagli, Benatia (61. Lichtsteiner), Chiellini, Alex Sandro - Khedira, Pjanić, Matuidi (60. Asamoah) - Dybala, Higuain (83. Sturaro), Costa

Przyszłe spotkania:

Juventus następny mecz zagra 11 marca, a rywalem będzie Udinese. W drugiej kolejności czeka na nich SPAL.