Brighton - Arsenal. Bramki. Składy. Premier League - 4 marca. Podsumowanie

Drużyna Brighton pokonała 2:1 zespół Arsenal w ramach 29. kolejki Premier League. Dla gospodarzy bramki strzelali Dunk i Murray. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Aubameyang.

W ramach 29. kolejki Premier League zagrały przeciwko sobie Brighton i Arsenal. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 2:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 5 meczów bez porażki.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Brighton:

Bramki: Dunk (7.), Murray (26.)
Skład: Ryan - Schelotto (69. Saltor), Duffy, Dunk, Bong - Knockaert (77. March), Stephens, Propper, Gross (87. Kayal) - Izquierdo - Murray.

Arsenal:

Bramki: Aubameyang (43.)

Skład: Cech - Chambers (83. Nketiah), Mustafi, Koscielny, Kolasinac - Wilshere, Xhaka - Mkhitaryan (83. Bellerin), Ozil, Iwobi (74. Wellbeck) - Aubameyang.

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Watford. Spotkanie to odbędzie się 11 marca. W drugiej kolejności czeka na nich Leicester.