Juventus - Atalanta. Bramki. Składy. Kartki. Puchar Włoch - 28 lutego. Podsumowanie

Drużyna Juventus pokonała 1:0 zespół Atalanta w półfinale Pucharu Włoch. Dla gospodarzy bramkę strzelił Pjanić.

W półfinale Pucharu Włoch zagrały przeciwko sobie Juventus i Atalanta. Gospodarze pokonali przeciwników 1:0. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć spotkanie dopiero w drugiej połowie. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyli swoją serię w tych rozgrywkach do 4 wygranych meczów.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Juventus:
Bramki: Pjanić (75. - karny)
Kartki: Chiellini, Pjanić, Matuidi, Alex Sandro, Mandżukić - żółta
Skład: Buffon - Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Asamoah - Marchisio (68. Khedira), Pjanić, Matuidi - Costa (83. Dybala), Mandżukić, Alex Sandro (85. Barzagli)

Atalanta:
Kartki: Gomez, Masiello - żółta
Skład: Berisha - Mancini (76. Rizzo), Caldara, Masiello - Hateboer, de Roon, Freuler (87. Barrow), Spinazzola - Cristante - Ilicić (64. Cornelius), Gomez

Przyszłe spotkania:

Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Sampdoria. Spotkanie to odbędzie się 4 marca. Później ich rywalem będzie Bologna.