Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin. Bramki. Składy. Kartki. LOTTO Ekstraklasa - 27 lutego. Podsumowanie

Drużyna Zagłębie Lubin pokonała 1:0 zespół Sandecja Nowy Sącz w ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Mazek.

W ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagrały przeciwko sobie Sandecja Nowy Sącz i Zagłębie Lubin. Goście odnieśli zwycięstwo 1:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej odsłonie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Obie drużyny walczyły o to, by przerwać swoje niechlubne serie. Drużyna Zagłębie Lubin przed tym zwycięstwem nie potrafiła pokonać przeciwnika w 3 kolejnych meczach LOTTO Ekstraklasy. Dla ich przeciwników było to 11. z rzędu spotkanie bez wygranej w tych rozgrywkach.

Zobacz bramki na: Ekstraklasa.tv

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Sandecja Nowy Sącz:
Kartki: Grić, Kraczunow - żółta; Kraczunow - czerwona (za drugą żółtą)
Skład: Gliwa - Bartosz, Kraczunow, Szufryn (72. Piszczek), Mraz - Piter-Bucko, Grić (46. Baran) - Cetnarski (73. Ksionz), Trochim, Brzyski - Kolew

Zagłębie Lubin:
Bramki: Mazek (43.)
Kartki: Balić - żółta
Skład: Hładun - Todorowski, Kopacz, Guldan, Balić - Matuszczyk, Tosik - Starzyński (67. Woźniak), Jagiełło (86. Janoszka), Mazek (62. Pawłowski) - Mares

Przyszłe spotkania:

Zagłębie Lubin następny mecz zagra 2 marca, a przeciwnikiem będzie Lechia. Później czeka na nich Górnik.