Eibar - Atletico Madryt. Bramki. Składy. Kartki. La Liga - 13 stycznia. Podsumowanie

13.01.2018 20:25

PAUL WHITE/AP

Drużyna Atletico Madryt pokonała 1:0 zespół Eibar w ramach 19. kolejki La Liga. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Gameiro.

W ramach 19. kolejki La Liga zagrały przeciwko sobie Eibar i Atletico Madryt. Goście wygrali 1:0. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej odsłonie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Swoim zwycięstwem przerwali dobrą serię przeciwników w tych rozgrywkach, która przed tym meczem sięgała 7 meczów bez porażki. Dla zespołu Eibar było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 0:1. Czy następnym razem uda im się wygrać?

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Eibar:
Kartki: Alejo, Ramis - żółta
Skład: Dmitrović - Capa, Oliveira, Ramis, Cote - Alejo (46. Orellana), Jordan (73. Diop), Garcia, Inui - Charles (64. Kike), Enrich

Atletico Madryt:
Bramki: Gameiro (27.)
Kartki: Godin - żółta
Skład: Oblak - Vrsaljko, Gimenez, Godin, Hernandez - Correa (54. Carrasco), Thomas, Niguez, Koke - Gameiro (69. Fernandez), Griezmann (76. Torres)

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego starcia trenerzy obu drużyn są myślami już przy kolejnych przeciwnikach. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Malaga. Spotkanie to odbędzie się 22 stycznia. W drugiej kolejności czeka na nich Athletic B. Następnym rywalem zespołu Atletico Madryt będzie Girona. Mecz odbędzie się 21 stycznia. Później ich przeciwnikiem będzie Las Palmas.

Czy rozponasz sportowców po ich pomnikach?
1/10Najnowsze popiersie Ronaldo niezbyt dobrze odzwierciedla Portugalczyka... Czy uda ci się rozpoznać postaci z innych sportowych posągów? Zaczynamy łatwo: