Sport.pl

Irlandia - Dania, na którym kanale? Gdzie w TV? Online w Internecie

js
14.11.2017 20:05
A A A
Duńczycy tylko bezbramkowo zremisowali u siebie z Irlandczykami

Duńczycy tylko bezbramkowo zremisowali u siebie z Irlandczykami (JENS DRESLING/AP)

Eliminacje MŚ 2018. Spotkanie Irlandia - Dania odbędzie się 14 listopada o godzinie 20:45. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Irlandia i Dania spotkają się ze sobą w ramach meczu barażowego. We wcześniejszym spotkaniu obie drużyny musiały zadowolić się remisem. Po zakończeniu wydarzenia było 0:0. Czy tym razem któryś z zespołów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Polsat Sport. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Trenerzy obu zespołów mogą być ostatnio zadowoleni z postawy swoich podopiecznych w tych rozgrywkach. Gospodarze w eliminacjach MŚ 2018 nie odnieśli porażki w 3 ostatnich starciach, a goście w 8. Biorąc pod uwagę serie obu zespołów, niełatwo jest wskazać faworyta. Eliminacje MŚ 2018: Irlandia - Dania na żywo / 14.11.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Dania 0:0 Irlandia (11-11-2017), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018
Czy rozpoznasz piłkarskie gwiazdy na zdjęciach z dzieciństwa? [QUIZ]
1/12Zaczynamy raczej łatwo:
Zobacz także
  • Ventura odchodzi z reprezentacji Włoch. W jego miejsce Ancelotti?
  • Arkadiusz Milik Chievo Werona rezygnuje z Arkadiusza Milika
  • Vadis Odjidja-Ofoe myśli o zmianie klubu. Został okradziony
Terminarz